Main Menu

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

Iskolánk, a Szerencsi SZC Tokaji Kereskedelmi és Idegenforgalmi Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiumának 15 diákja vett részt a Miskolci Egyetem által szervezett Élménynapon a „NYELVKALAND ME” – Nyelvtanulással a boldogulásért című EFOP 3.2.14-17-2017-00005 projekt keretében, 2018. március 10-én.

Az Élménynap egyfajta jutalomkirándulás volt tanulóink számára, akik heti egy órában vesznek részt a Miskolci Egyetem hallgatói által tartott angol, illetve német nyelvű élményalapú foglalkozásokon. Az ünnepélyes megnyitó után változatos programok várták a résztvevőket. Játékos feladatok alapján jobban megismerhették a célnyelvi országokat, interaktív ismertetőt kaptak a nyelvvizsgázási lehetőségekről és magáról a folyamatról, megtekinthették a hallgatók által készített idegen nyelvű filmeket. A délután folyamán sor került még közös angol és német ebédre, országismereti kvízre, campus-sétára, és hatalmas sikert aratott a pólófestés is. Diákjaink rengeteg élménnyel és a nyelvtanuláshoz való pozitív hozzáállás megerősödésével tértek haza, amiért köszönet illeti a szervezőket.

                                                                                                                Benzo Viktória

                                                                                                                    nyelvtanár

Back to top