Main Menu

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

A Szerencsi SZC Tokaji Kereskedelmi és Idegenforgalmi Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiumának konferencia termében 2018. november 14-én került megrendezésre első ízben, hagyományteremtő szándékkal egy intézményvezetői konferencia. Az eseményen 15 általános iskola intézményvezetője vett részt. A rendezvényen köszöntő beszédet mondott Szabó Árpád a Szerencsi Tankerületi Központ tankerületi igazgatója és Majkutné Csermely Lujza a Szerencsi Szakképzési Centrum szakmai főigazgató helyettese. Iskolánkat és képzési rendszerünket Szabó István tagintézmény vezető és Baloghné Komáromi Tünde gyakorlati oktatásvezető mutatta be. Majd egy nagyon érdekes és informatív előadást hallhattak a résztvevők Zádeczkyné Sashalmi Emőkétől, a Borsod Megyei Kereskedelmi és Iparkamara Szerencsi Kirendeltségének vezetőjétől: Tanulószerződéssel a duális képzésben címmel. Ezt követően Kovács Gábor a Sport Poha-rak programvezetője tartott ismertetőt arról a hazánkban még új készségfejlesztő programról, amely nemcsak versenyzésre, de a szabadidő aktív eltöltésére, illetve élményszerű, kreatív tanulásra és a koncentráció serkentésére és fenntartására ajánlott. A rendezvény zárásaként a meghívott vendégek az iskolánk ebédlőjében tartott állófogadáson vettek részt.

Back to top